Haber

Epic Games Store, LOVE oyununu 18 Ocak’ta ücretsiz sunuyor

Epic Games Store, yılbaşından sonra haftalık olarak ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Sail Forth adlı macera-keşif oyununu kullanıma sunan platform, retro tasarımıyla dikkat çeken bağımsız yapımı bu hafta ücretsiz hale getirdi. İşte 18 Ocak Epic Games’in ücretsiz oyunu.

Epic Games Store’da bu hafta ücretsiz oyun (18 Ocak)

Epic Games Store, LOVE adlı ürünü 18-25 Ocak tarihleri ​​arasında ücretsiz hale getirdi. 8 bit ve 16 bit platform oyunlarını anımsatan retro piksel oyunu Love, platform öğelerini içeriyor. Geliştirici Harika Et Uzunluk gibi klasik yapımlar hissi yaratmak istiyor.

Love’ın diğer platform oyunlarından en büyük farkı yeniden doğma sistemidir. Oyuncular oyunu istedikleri noktada kaydedebilirler ve bu da zor bölümlerin atlanmasını kolaylaştırır. Hızlı koşu modu da dahil olmak üzere birden fazla mod sayesinde farklı rotalar oluşturmak mümkün.

13123132132

Love, 16 ana hikaye seviyesine ek olarak, önceki seviyelerin engellerini karıştıran 7 seviyeli bir “Remix” modunu da içeriyor. Çevrimiçi başarı sistemi sayesinde arkadaşlarınızla yarışabilir ve global listelerde oynayabilirsiniz.

AŞK’a bedava sahip olmak için şu adımları izlemelisiniz;

Adım 1: Epic Games Store’un web sitesi veya masaüstü uygulaması aracılığıyla giriş yapın.

Adım 1: “AŞK” sayfasına girin.

Adım 1: Sağdaki satın alma butonuna tıklayın.

Adım 1: İşlemin tamamlanmasını bekleyin.

Zorluk, tekrar oynanabilirlik ve farklı rota seçeneklerine odaklanan Love, derinlemesine bir platform oyunu arayanlar için ideal görünüyor. Oyunu 25 Ocak’a kadar kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Peki siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu